7133LA55JI
Description
IC SRAM 32KBIT PARALLEL 68PLCC
DataSheet
7133LA55JI PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Part Status:Obsolete
Memory Size:32Kb (2K x 16)
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)