IC EPROM 256KBIT PARALLEL 32PLCC
IC FLASH MEM NOR 48FBGA
IC EEPROM 128B I2C 400KHZ DIE
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
USB-232, 1-PORT USB TO RS-232 CO
FIXED IND 6.8UH 285MA 1.02 OHM