AK93C55BL
Description
IC EEPROM 2KBIT SPI 8SON
DataSheet
AK93C55BL PDF
Access Time:-
Voltage - Supply:1.8V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)