71321SA55TFI
Description
IC SRAM 16KBIT PARALLEL 64TQFP
DataSheet
71321SA55TFI PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:55ns
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)