16-1004144-01-T
Manufacturer
Cypress Semiconductor
VIGOR # :
Description
IC FLASH NOR
Catalog
Memory
DataSheet
16-1004144-01-T PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Memory Type:-
Memory Format:-
Technology:-
Memory Size:-
Memory Interface:-
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AT24C02C-STPD-TVAO
AT24C02C-STPD-TVAO
IC EEPROM 2KBIT I2C TSOT23-5
DS28E01P-5A5-A5+2T
DS28E01P-5A5-A5+2T
INTEGRATED CIRCUIT
MT42L128M64D2LL-25 WT:A TR
MT42L128M64D2LL-25 WT:A TR
IC DRAM 8GBIT PARALLEL 216FBGA
MR851RLG
MR851RLG
RECTIFIER DIODE, 3A, 100V, DO-20
FM10-SMD11-NONO
FM10-SMD11-NONO
DUAL SWITCH 5" LONG 1" NPT, EXT
MVTM36BT180M007A00
MVTM36BT180M007A00
DC DC CONVERTER 18V 150W