NSI45030AT1G
Manufacturer
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
VIGOR # :
Description
IC LED DRIVER LINEAR SOD-123
Catalog
PMIC - Current Regulation/Management
DataSheet
NSI45030AT1G PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Function:Current Regulator
Sensing Method:High/Low-Side
Accuracy:±10%
Voltage - Input:45V
Current - Output:30mA
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C