IC REG LED DVR CC SOT23-6
IC LED DRIVER
IC LED DRVR CTRLR DIM 30MA 56QFN
CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 1206
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD