XC9282B31E1R-G
Description
HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL
DataSheet
XC9282B31E1R-G PDF
Type Description
Series:XC9282
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):2.5V
Voltage - Input (Max):5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed):3.1V
Voltage - Output (Max):-
Current - Output:600mA
Frequency - Switching:6MHz
Synchronous Rectifier:Yes
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C (TA)