LTC4331HUFD#TRPBF
Manufacturer
Linear Technology (Analog Devices, Inc.)
VIGOR # :
Description
I2C SLAVE EXTEND OVER DIFFERENTI
Catalog
Specialized ICs
DataSheet
LTC4331HUFD#TRPBF PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Type:Differential Link
Applications:Industrial, Lighting
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:20-WFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package:20-QFN (5x4)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Enter Quantity
Quantity Unit Price Ext. Price
BZB84-B4V7215
BZB84-B4V7215
NOW NEXPERIA BZB84-B4V3 - ZENER
FM31278-GTR
FM31278-GTR
IC PROCESSOR COMPANION 14SOIC
SN74ALS641A-1DB
SN74ALS641A-1DB
BUS XCVR SINGLE 8-CH OPEN COLLEC
RWR80S2430FSS73
RWR80S2430FSS73
RES 243 OHM 2W 1% WW AXIAL
CDBJFSC101200-G
CDBJFSC101200-G
DIODE SIC 10A 1200V TO-220F
LTC4331HUFD#TRPBF
LTC4331HUFD#TRPBF
UP5-331-R
UP5-331-R
FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD