MC2732A-45/BJA
Description
2732A - 4K X 8 EPROM - DUAL MARK
Catalog
Specialized ICs
DataSheet
MC2732A-45/BJA PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Applications:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SC441303MFU
SC441303MFU
SN28768N
SN28768N
9097DM/C
9097DM/C
GJM1555C1H7R0WB01D
GJM1555C1H7R0WB01D
CAP CER 7PF 50V C0G/NP0 0402
SW-13A65N-A01 BK
SW-13A65N-A01 BK
SWITCH ROCKER SPDT 6.5A 125V
Q-3B01U00032.5M
Q-3B01U00032.5M
SMA-SP/N-SJB G174 2.5M
MC2732A-45/BJA
MC2732A-45/BJA