PHPT610030NPK,115
Description
SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR,
Catalog
Specialized ICs
DataSheet
PHPT610030NPK,115 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Applications:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
S9KEAZN8AVFK557
S9KEAZN8AVFK557
KINETIS E 32-BIT MCU, ARM CORTEX
HD64F3687FZKV
HD64F3687FZKV
HD64F3687 - H8/300L MICROCONTROL
MC54H01L
MC54H01L
NAND GATE
C1206C392K8HACAUTO
C1206C392K8HACAUTO
CAP CER 1206 3.9NF 10V ULTRA STA
1210Y2000121GAT
1210Y2000121GAT
CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 1210
20-680-191T
20-680-191T
CONN HDR MALE PIN 20POS TIN