NRF24AP2-USBQ32-S
Description
IC SAMPLE ANT NTWK SYST 32QFN
DataSheet
NRF24AP2-USBQ32-S PDF
Quantity:5 Pieces
Kit Contents:NRF24AP2
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NRF24LE1-O17Q24-S
NRF24LE1-O17Q24-S
IC SAMPLE SOC SOLUTION 24QFN
LTCK003IG#PBF
LTCK003IG#PBF
IC KIT MULTIPROTOCOL
NRF24LE1-Q48-SAMPLE
NRF24LE1-Q48-SAMPLE
IC SAMPLE RF TXRX 2.4GHZ 48QFN
VJ1206A150JXAAP
VJ1206A150JXAAP
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 1206
100PS-JMDSS-G-1-TF(LF)(SN)
100PS-JMDSS-G-1-TF(LF)(SN)
CONN PLUG 100POS R/A SMD GOLD