OPB9000-KIT
Manufacturer
TT Electronics / Optek Technology
VIGOR # :
Description
PHOTOLOGIC V REFLECTIVE SENSOR K
Catalog
Sensor Kits
DataSheet
OPB9000-KIT PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Kit Type:Reflective Optical Sensor
Quantity:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G3JB002
G3JB002
G3 JUNCTION BOX WHITE 22-WAY WIT
CEA205 KIT
CEA205 KIT
SMALL ALUMINIUM SURFACE MOUNT 15
H-832-3
H-832-3
EM14 DESIGN KIT
1206Y5000331KDT
1206Y5000331KDT
CAP CER 330PF 500V X7R 1206
NEEDLE NOSE PLIERS
Z9-PE
Z9-PE
ZUMLINK Z9-PE, 900 MHZ, ENCLOSED