MC1-1000-595-BK-WT
Manufacturer
Brady Corporation
VIGOR # :
Description
LABEL 1" W X 25' L BLACK
Catalog
Labels, Stickers, Decals - Blank
DataSheet
MC1-1000-595-BK-WT PDF
Type Description
Series:M
Package:Bulk
Part Status:Active
Label Type:Die Cut
Printer Name:BMP®41, BMP®51, BMP®53 Label Printer
Applications:Industrial Applications
Color - Background:Black
Length:25' (7.6m)
Width:1.000" (25.40mm)