S4K288BATC
Manufacturer
SolaHD
VIGOR # :
Description
S4KC 10K EXT BATT CAB 288V
Catalog
Accessories
DataSheet
S4K288BATC PDF
Type Description
Series:S4K
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:External Battery Cabinet
For Use With/Related Products:S4K6U10KC
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WEXT3U
WEXT3U
3-YEAR EXTENDED WARRANTY - FOR S
WEXT2C
WEXT2C
2-YEAR EXTENDED WARRANTY - FOR S
WEXT1G
WEXT1G
1-YEAR EXTENDED WARRANTY - FOR S
AZ1117D-ADJTRE1
AZ1117D-ADJTRE1
IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO252-2
PCO-7115-5-1
PCO-7115-5-1
LASER DIODE DRIVER 5A, 1NS
S4K288BATC
S4K288BATC
S4KC 10K EXT BATT CAB 288V