SUT20KMBP
Manufacturer
Tripp Lite
VIGOR # :
Description
UPS MAINTENANCE BYPASS PANEL FOR
Catalog
Accessories
DataSheet
SUT20KMBP PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Maintenance Bypass
For Use With/Related Products:SUT20K
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CVR PLT NEMA L5-20R DBL W/LIDS
PCB1B-WKEY
PCB1B-WKEY
BASE CONNEC FOR PC642 SERIES
BP240V400C
BP240V400C
EXTERNAL 240V TOWER BATTERY PACK
CDR31BX103AMMRAJ
CDR31BX103AMMRAJ
CAP CER 10000PF 50V BX 0805
SSL-LX15IC-RP-TR
SSL-LX15IC-RP-TR
LED RED CLEAR SOT23-3 SMD
7213SY9V4BE
7213SY9V4BE
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V