63T30-BRD-KIT
Manufacturer
SolaHD
VIGOR # :
Description
3PH REG 30KVA BOARD & REPAIR KIT
Catalog
Accessories
DataSheet
63T30-BRD-KIT PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WEXT1U
WEXT1U
1-YEAR EXTENDED WARRANTY - FOR S
BP192V787C-16K
BP192V787C-16K
EXTERNAL 192V TOWER BATTERY PACK
SRS18-32
SRS18-32
RACK SLIDE RAILS 18-32 DEEP
C0805X621J5HAC7800
C0805X621J5HAC7800
CAP CER 0805 620PF 50V ULTRA STA
PSAA30R-150-R-CNR1
PSAA30R-150-R-CNR1
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W