BP192V787C-16K
Description
EXTERNAL 192V TOWER BATTERY PACK
DataSheet
BP192V787C-16K PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SRS18-32
SRS18-32
RACK SLIDE RAILS 18-32 DEEP
WEXT3F
WEXT3F
3-YEAR EXTENDED WARRANTY - FOR S
W07-PMB1
W07-PMB1
PREVENTIVE MAINTENANCE, SELECT 1
SIT1602BC-82-33N-20.000000X
SIT1602BC-82-33N-20.000000X
MEMS OSC XO 20.0000MHZ H/LV-CMOS
SiT3373AC-2E2-25NB625.000000X
SiT3373AC-2E2-25NB625.000000X
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
ASGTX-C-80.000MHZ-1-T2
ASGTX-C-80.000MHZ-1-T2
XTAL OSC VCTCXO 80.0000MHZ LVCMO
BP192V787C-16K
BP192V787C-16K