
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Standby (No Regulation) |
| Voltage - Input: | - |
| Applications: | General Purpose, Industrial Control |
| Form: | Tower |
| Power - Rated: | - |
| AC Outlets: | - |
| Backup Time - Max Load: | - |
| Media Lines Protected: | - |
| Voltage - Output: | 24V |
| Input Connector: | Screw Terminals |
| Output Connector: | Screw Terminals |
| Cord Length: | - |
| Approval Agency: | - |
| Size / Dimension: | 5.906" L x 2.598" W (150.00mm x 66.00mm) |
| Height: | 5.118" (130.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 1251220000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
UPSPRO, 24V 120W, 1200W BATT, ST
UPS INTERNATIONAL SMART TOWER
UPS INTERNATIONAL SMART TOWER
CONN HEADER SMD 86POS 1.27MM
CP DC BUFFER 24V 20A
SWITCH ROTARY MILITARY, 22.5 DEG
CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT