
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | UPSPro® STL |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Type: | Standby (No Regulation) |
| Voltage - Input: | 120VAC, 240VAC |
| Applications: | General Purpose, Industrial Control |
| Form: | Chassis Mount |
| Power - Rated: | 600W |
| AC Outlets: | - |
| Backup Time - Max Load: | - |
| Media Lines Protected: | - |
| Voltage - Output: | 12V, 24V |
| Input Connector: | - |
| Output Connector: | - |
| Cord Length: | - |
| Approval Agency: | CE, UL |
| Size / Dimension: | 24.114" L x 24.114" W (612.50mm x 612.50mm) |
| Height: | 17.543" (445.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of UPSTL12/24-200-600 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
UPS LCD BATTERY BACKUP TOWER AVR
UPS SMART RACKMOUNT AVR USB DB9
UPS SMART ONLINE RACKMOUNT
XTAL OSC XO 9.6250MHZ CMOS SMD
FAN AXIAL 60X25MM HYDRO 5VDC
SOLDER PASTE NO CLEAN 600GM
UPSPRO,12/24V 600W,2400W BAT,LST