
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | UPSPro® |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Type: | Standby (No Regulation) |
| Voltage - Input: | 57V |
| Applications: | General Purpose, Industrial Control |
| Form: | Chassis Mount |
| Power - Rated: | 30W |
| AC Outlets: | - |
| Backup Time - Max Load: | - |
| Media Lines Protected: | - |
| Voltage - Output: | 48V |
| Input Connector: | - |
| Output Connector: | - |
| Cord Length: | - |
| Approval Agency: | - |
| Size / Dimension: | 17.520" L x 12.520" W (445.00mm x 318.00mm) |
| Height: | 5.984" (152.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of UPS-PL1248-18 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
QUINT-UPS/ 24DC/ 24DC/10/3.4AH
UPSPRO 600W 600VA, 12VDC 20A UNR
UPS SMART TOWER AVR 120V
AC DC, 19V, 14.21A, ADAPTER
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
UPS PRO, 30W 200VA POLYCARBONATE