DEV-11013
Manufacturer
SparkFun
VIGOR # :
Description
LILYPAD MP3
Catalog
Wearables
DataSheet
DEV-11013 PDF
Type Description
Series:LilyPad
Package:Bulk
Part Status:Active
Main Purpose:Audio
Type:MP3
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
2273
SOFT POTENTIOMETER KIT FROM PLUG
MIKROE-2094
MIKROE-2094
HEXIWEAR DOCKING STATION
DFR0748
DFR0748
KITTYS FLOWER - BLUETOOTH WEARAB
1206Y1000682MXR
1206Y1000682MXR
CAP CER 6800PF 100V X7R 1206
1206J1K00560GAT
1206J1K00560GAT
CAP CER 56PF 1000V C0G/NP0 1206