SP004GISFU240NH0
Manufacturer
Silicon Power
VIGOR # :
Description
DDR4 SODIMM 2400C17 512MX8 4GB
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
SP004GISFU240NH0 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Memory Type:DDR4 SODIMM
Memory Size:4GB
Speed:2.4GHz
Package / Case:Module
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SFUI1024J3BP2TO-I-MS-221-STD
SFUI1024J3BP2TO-I-MS-221-STD
MODULE FLASH NAND SLC 1GB
SP032GISFE266FS0
SP032GISFE266FS0
DDR4 ECCSODIMM 2666C19 2GX8 32GB
78.B2GCZ.4000C
78.B2GCZ.4000C
4GB DDR3 1600 1.35V SO-DIMM 512X
F0414A
F0414A
SOLENOID PULL INTERMITTENT 24V