WD3SE02GX809-1333L-PD
Description
MODULE DDR3 SDRAM 2GB 204SOUDIMM
DataSheet
WD3SE02GX809-1333L-PD PDF
Package:Tray
Part Status:Not For New Designs
Memory Type:DDR3 SDRAM
Memory Size:2GB
Speed:1.333GHz
Package / Case:204-SO-UDIMM
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
A4D32QB8BVWEME
A4D32QB8BVWEME
DDR4-3200 288P 32GB UNB NON-ECC
SFUI8192J3BP2TO-C-QT-221-STD
SFUI8192J3BP2TO-C-QT-221-STD
MODULE FLASH NAND SLC 8GB
78.A2GD8.4010C
78.A2GD8.4010C
2GB DDR3 1333 SO-DIMM 256X16 1 R
DGL1553-45
DGL1553-45
TRANSFORMER MODULE INTERFACE
D2425-B
D2425-B
SSR RELAY SPST-NC 25A 24-280V
WD3SE02GX809-1333L-PD
WD3SE02GX809-1333L-PD
MTE4110N2
MTE4110N2
1040NM 5MM PLASTIC FLAT LENS