AQ12M72X8BLK0M
Manufacturer
ATP Electronics, Inc.
VIGOR # :
Description
MEMORY MODULE 4GB 240PIN UNBUFF
Catalog
Memory - Modules
DataSheet
AQ12M72X8BLK0M PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:-
Memory Size:4GB
Speed:-
Package / Case:Module
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
A4B16QB4BLPBSE
A4B16QB4BLPBSE
MODULE DDR4 SDRAM 16GB 2400MT/S
MTA16ATF4G64HZ-2G6B2
MTA16ATF4G64HZ-2G6B2
MOD SDRAM DDR4 16GB UDIMM
AW12P7258BLH9M
AW12P7258BLH9M
MEMORY MODULE 4GB 204RDIMM
AS03604MR-N50-R
AS03604MR-N50-R
SPEAKER 5W 4 OHM 85DB 200HZ
FC4UTCBAF12.0-BAG100
FC4UTCBAF12.0-BAG100
CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES TH