WD2FE02GX818-667G-HE
Description
MODULE DDR2 SDRAM 2GB 240FBDIMM
DataSheet
WD2FE02GX818-667G-HE PDF
Memory Type:DDR2 SDRAM
Memory Size:2GB
Speed:667MHz
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT16VDDT6464AG-335GB
MT16VDDT6464AG-335GB
MODULE DDR SDRAM 512MB 184UDIMM
SEP25672G2AG2SA-37R
SEP25672G2AG2SA-37R
MODULE DDR2 SDRAM 256MB 240RDIMM
96D4-32G2400ER-SA
96D4-32G2400ER-SA
MODULE DDR4 SDRAM 32GB 288RDIMM
TV06B300JB-G
TV06B300JB-G
TVS DIODE 30V 48.4V SMB