VSFB25CC060G-150
Description
SSD 60GB 2.5" MLC SATA III 5V
DataSheet
VSFB25CC060G-150 PDF
Part Status:Active
Memory Size:60GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:-
Speed - Write:-
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:100.50mm x 69.85mm x 5.00mm