VSFB25XI480G
Description
2.5" 7MM SATA-III 6GB
DataSheet
VSFB25XI480G PDF
Part Status:Active
Memory Size:480GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:530MB/s
Speed - Write:460MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Weight:-
Size / Dimension:100.50mm x 69.85mm x 5.00mm