VSFB25PI032G-100
Description
SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V
DataSheet
VSFB25PI032G-100 PDF
Part Status:Active
Memory Size:32GB
Memory Type:FLASH - NAND (SLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:370MB/s
Speed - Write:280MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Weight:-
Size / Dimension:100.50mm x 69.85mm x 5.00mm