VSFB18PC128G-100
Description
SSD 128GB 1.8" SLC SATA III
DataSheet
VSFB18PC128G-100 PDF
Part Status:Active
Memory Size:128GB
Memory Type:FLASH - NAND (SLC)
Form Factor:1.8"
Speed - Read:370MB/s
Speed - Write:280MB/s
Voltage - Supply:-
Type:SATA III
Current - Max:-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:78.25mm x 54.00mm x 5.00mm