APS25A77128G-3BTM
Description
SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
DataSheet
APS25A77128G-3BTM PDF
Type Description
Series:SFD25A-M
Package:Bulk
Part Status:Not For New Designs
Memory Size:128GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:2.5"
Speed - Read:520MB/s
Speed - Write:300MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:470mA (Typ)
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:100.0mm x 69.85mm x 6.90mm