SQF-S25V8-1T-SAC
Description
SSD 1TBIT 2.5 SATA 3D TLC
DataSheet
SQF-S25V8-1T-SAC PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Size:-
Memory Type:-
Form Factor:-
Speed - Read:-
Speed - Write:-
Voltage - Supply:-
Type:-
Current - Max:-
Operating Temperature:-
Weight:-
Size / Dimension:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
APSDM004GD2AN-CTW
APSDM004GD2AN-CTW
SATA3 DISK MODULE 7-PIN/90 DEGRE
VSFB25PC008G-100
VSFB25PC008G-100
SSD 8GB 2.5" SLC SATA III 5V
AP-UM512MR31CG-2MST
AP-UM512MR31CG-2MST
USB DISK MODULE SLC 90D MOUNTING
0444-SS
0444-SS
3/8 HD X 5/8 X 10-32 THD
Z0805C560CSMST
Z0805C560CSMST
SIGNAL LINE EMI FERRITE CHIP BEA
CONN HDR DIP FORK 16POS GOLD