VSFB18CC480G-150
Description
CE CLASS MLC COMMERCIAL TEMP
DataSheet
VSFB18CC480G-150 PDF
Part Status:Active
Memory Size:480GB
Memory Type:FLASH - NAND (MLC)
Form Factor:1.8"
Speed - Read:-
Speed - Write:-
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Weight:-
Size / Dimension:78.25mm x 54.00mm x 5.00mm