APSDM032G42AN-CTW
Manufacturer
Apacer
VIGOR # :
Description
SATA3 DISK MODULE 22-PIN/180 DEG
Catalog
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
DataSheet
APSDM032G42AN-CTW PDF
Type Description
Series:SDM5A 22P/180D
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Memory Size:32GB
Memory Type:FLASH - NAND (SLC)
Form Factor:Disk-On-Module, SATA DOM
Speed - Read:65MB/s
Speed - Write:105MB/s
Voltage - Supply:5V
Type:SATA III
Current - Max:215mA (Typ)
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Weight:-
Size / Dimension:45.80mm x 32.00mm x 1.00mm