DV0PM20044
Manufacturer
Panasonic
VIGOR # :
Description
A5 POWER SUPPLY CONN 200V
Catalog
Accessories
DataSheet
DV0PM20044 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Connector Kit
For Use With/Related Products:MINAS A5 Series
Usage:-
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MFMCA0030AEB
MFMCA0030AEB
MOTOR CABLE (3M)
DV0PM20026
DV0PM20026
A5 EXTERNAL SCALE CONN KIT
SiT3372AC-2B3-25NU25.000000Y
SiT3372AC-2B3-25NU25.000000Y
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
DV0PM20044
DV0PM20044
A5 POWER SUPPLY CONN 200V
G125-MV21605L0P
G125-MV21605L0P
CONN HEADER VERT 16POS 1.25MM
KC7050Y75.0000P30EZU
KC7050Y75.0000P30EZU
XTAL OSC SO 75.0000MHZ LVPECL