
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MINAS A6 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Type: | Module |
| Motor Type: | Servo |
| Control / Drive Type: | Servo AC |
| Number of Motors: | 1 |
| Voltage - Load: | 200V |
| Current - Output: | 100A |
| Wattage - Load: | 3000 W |
| Voltage - Supply: | 200VAC |
| Interface: | RTEX |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 55°C |
| Features: | - |
| For Use With/Related Products: | MINAS A6 Series |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MFDLNA3NE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
VFD-MS300, 2HP 1.5KW 460V 4.2A H
SERVO DRIVER 30A 240V LOAD
VARI FREQ DRIVE 8A 230V LOAD
XTAL OSC XO 300.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
DC DC CONVERTER 24V 1W
SERVO DRIVE A6 200V 3KW RTEX