
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | G3JA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Module |
| Motor Type: | AC Motor |
| Control / Drive Type: | Motor Starter |
| Number of Motors: | 1 |
| Voltage - Load: | 480V |
| Current - Output: | 51A |
| Wattage - Load: | 15 kW |
| Voltage - Supply: | 100 ~ 240VAC |
| Interface: | - |
| Mounting Type: | DIN Rail |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 50°C |
| Features: | - |
| For Use With/Related Products: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of G3JA-D451B AC100-240 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
VARI FREQ DRIVE 32A 240V LOAD
VARI FREQ DRIVE 27A 575V LOAD
SERVO DRIVER 50A 240V LOAD
CRYSTAL 14.31818MHZ 16PF SMD
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS
MOTOR STARTER 51A 480V LOAD