
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PowerHap™ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Function: | Vibration (Piezo) |
| Motor Type: | - |
| Voltage - Rated: | 0 ~ 120 V |
| RPM: | - |
| Torque - Rated (oz-in / mNm): | - |
| Power - Rated: | - |
| Encoder Type: | - |
| Size / Dimension: | Square - 0.500" x 0.500" (12.70mm x 12.70mm) |
| Diameter - Shaft: | - |
| Length - Shaft and Bearing: | - |
| Mounting Hole Spacing: | - |
| Termination Style: | Solder Pad |
| Features: | - |
| Gear Reduction Ratio: | - |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 |
Current price of Z63000Z2910Z 1Z 5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
GEARMOTOR 140 RPM 12V EXTD SHFT
SERVOMOTOR 3000 RPM 200V
GEARMOTOR 1050 RPM 6V MICR METAL
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
COOLX POWER SUPPLY
COOLX POWER SUPPLY
VIBRATION PIEZO MOTOR 0-120 V