BB-PS12VLB-INT-MED
Manufacturer
Quatech / B+B SmartWorx
VIGOR # :
Description
NETWORKING PWR SUPPLY 12VDC MED
Catalog
Accessories
DataSheet
BB-PS12VLB-INT-MED PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Power Supply
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NETWORKING PANEL MOUNT SET
NETWORKING AC PWR KIT WR11 2ANT
NETWORKING CABLE FANOUT 4 PORT
LEBRP-02V-S
LEBRP-02V-S
CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
BB-PS12VLB-INT-MED
BB-PS12VLB-INT-MED
CDR32BX822BKURAB
CDR32BX822BKURAB
CAP CER 8200PF 100V BX 1206