232AMF15
Manufacturer
Quatech / B+B SmartWorx
VIGOR # :
Description
NETWORKING SERIAL CABLE DB25 15'
Catalog
Accessories
DataSheet
232AMF15 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Accessory Type:Serial Cable
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NETWORKING CONN BOX 8PT RJ-45
DFMM-SCSC-5M
DFMM-SCSC-5M
NETWORKING CABLE FIBER OPTIC 5M
NETWORKING POWER CORD DC 4M
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
232AMF15
232AMF15
RWPB H2 BM
RWPB H2 BM
ROUTER WEATHERPROOF BOX - 2XETH,
ICM15-090
ICM15-090
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W