ASC2009DC
Manufacturer
FreeWave Technologies, Inc.
VIGOR # :
Description
CABLE, DIAGNOSTICS & PROGRAMMING
Catalog
Accessories
DataSheet
ASC2009DC PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Diagnostics and Programming Cable
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ASC3610DB
ASC3610DB
DATA INTERFACE CABLE, 10 WIRE DI
9000BP
9000BP
NETWORKING BACKPLANE 9000B CHAS
ASC0032SF
ASC0032SF
3 FOOT LMR-240 COAXIAL CABLE WIT
100B331JW200XT
100B331JW200XT
CAP CER 330PF 200V P90 1111
RM30N100LD
RM30N100LD
MOSFET N-CH 100V 30A TO252-2
ASC2009DC
ASC2009DC
IFIXIT PRECISION 4 MM SCREWDRIVE