WR11-U900-DE1-XB
Manufacturer
Digi
VIGOR # :
Description
CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA 3G
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
WR11-U900-DE1-XB PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Function:Router
Modulation or Protocol:EDGE, GPRS, HSPA+, LTE
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz