AGS100T-I30
Manufacturer
iBASE Technology
VIGOR # :
Description
(AGS) GATEWAY SYSTEM SUPPORT TPM
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
AGS100T-I30 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Function:Gateway
Modulation or Protocol:-
Frequency:1.3GHz
Applications:General Purpose
Interface:Ethernet, RS-232/422/485, RJ45, USB
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EZGO-0214+
EZGO-0214+
EZGO+ ACCESS POINT/ CLIENT /BRID
AB9006-B
AB9006-B
MODBUS TCP-ETHERNET/IP ADAPTER
ROUTER 4G FOR AT&T
C0805C102JMGECAUTO
C0805C102JMGECAUTO
CAP CER 0805 1NF 63V C0G 5%
CAMO-C25/FO
CAMO-C25/FO
CASE FOREST CAMO 8.75"X5.5"X2.5"
AGS100T-I30
AGS100T-I30
CABLE FFC 28POS 1.00MM 6"