MTCAP-L4E1-868-041A
Description
LTE CAT 4 MPOWER PROGRAMMABLE AC
DataSheet
MTCAP-L4E1-868-041A PDF
Type Description
Series:MultiTech Conduit®AP
Package:Box
Part Status:Active
Function:Access Point
Modulation or Protocol:LoRa, LTE
Frequency:868MHz
Applications:General Purpose
Interface:Ethernet, RJ-45
Sensitivity:-
Power - Output:24.6dBm
Data Rate (Max):150Mbps
Features:-
Quantity Unit Price Ext. Price
TGW-734I
TGW-734I
ISOLATED VERSION OF TGW-734
ECAT-2511-B
ECAT-2511-B
ETHERCAT SINGLE-STRAND MEDIA CON
ZT-2510
ZT-2510
ZIGBEE REPEATER
EA2025MA10-32.000M TR
EA2025MA10-32.000M TR
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
ST4-CCJ15E
ST4-CCJ15E
CABLE FOR ST4 EMITTER 15M
MTCAP-L4E1-868-041A
MTCAP-L4E1-868-041A
D3I4043-1
D3I4043-1
40.00 - 43.50 GHZ ISOLATOR