MTCAP-868-001A
Description
ETHERNET MPOWER ACCESS POINT
DataSheet
MTCAP-868-001A PDF
Type Description
Series:MultiTech Conduit®
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:Gateway
Modulation or Protocol:LoRa, LTE
Frequency:868MHz
Sensitivity:-
Power - Output:27dBm
Data Rate (Max):100Mbps
Features:IoT Gateway
Quantity Unit Price Ext. Price
FIELDBUS GATEWAY
FIELDBUS GATEWAY
GATEWAY 802.11 MODBUS ETHERNET
FX30S_1103232
FX30S_1103232
GATEWAY EDGE GPRS GSM HSPA+
FX30 LTEM1 OCTAVE_1104665
FX30 LTEM1 OCTAVE_1104665
FX30 GATEWAY IOT OCTAVE
UG1C-E3/73
UG1C-E3/73
DIODE GEN PURP 150V 1A DO204AL