RAM-6900-AM
Manufacturer
Red Lion
VIGOR # :
Description
ROUTER 3G TRI BAND 2G FB NO ACCY
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
RAM-6900-AM PDF
Type Description
Series:Sixnet® Networking
Package:Bulk
Part Status:Last Time Buy
Function:Router
Modulation or Protocol:LTE
Frequency:700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz