MTCAP-915-001A
Description
ETHERNET MPOWER ACCESS POINT
DataSheet
MTCAP-915-001A PDF
Type Description
Series:MultiTech Conduit®
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:Gateway
Modulation or Protocol:LoRa, LTE
Frequency:915MHz
Sensitivity:-
Power - Output:27dBm
Data Rate (Max):10Mbps
Features:IoT Gateway
Quantity Unit Price Ext. Price
IX20-WAN4
IX20-WAN4
IX20 WI-FI CAT 4 NORTH AM + ACC
X4-Z11-E-W
X4-Z11-E-W
GATEWAY ZIGBEE ETHERNT/RS232/USB
LL-BST-8-915-SYM-E-I-US
LL-BST-8-915-SYM-E-I-US
ROUTER 3G HSPA+
NC52W33DF8
NC52W33DF8
SPEAKER - TELECOM - 52MM DIAMETE
MX25L6445EZNI-10G
MX25L6445EZNI-10G
IC FLASH 64MBIT SPI 104MHZ 8WSON
MTCAP-915-001A
MTCAP-915-001A
ETHERNET MPOWER ACCESS POINT
C901U100DVNDBA7317
C901U100DVNDBA7317
CAP CER 10PF 400VAC C0G/NP0 RAD