RAM-6900-AT
Description
ROUTER 3G TRI BAND 2G FB
DataSheet
RAM-6900-AT PDF
Modulation or Protocol:LTE
Frequency:700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz