MTCAP-915-041A
Description
ETHERNET MPOWER ACCESS POINT
DataSheet
MTCAP-915-041A PDF
Type Description
Series:MultiTech Conduit®
Package:Box
Part Status:Active
Function:Gateway
Modulation or Protocol:LoRa, LTE
Frequency:915MHz
Sensitivity:-
Power - Output:24.6dBm
Data Rate (Max):10Mbps
Features:-
Quantity Unit Price Ext. Price
CMT-G01
CMT-G01
SMART GATEWAY 2 ETHERNET PORTS 1
ICR-3201
ICR-3201
GLOBAL LAN ROUTER,2XETH,1XRS232,
WH1-9-00-PDNEN-N
WH1-9-00-PDNEN-N
WHISKER SMART.HUB PRO US ETH DC
SQCB7M360JAJME\500
SQCB7M360JAJME\500
CAP CER 36PF 500V 1111