FMS-XXXX-N-24
Manufacturer
RLE Technologies
VIGOR # :
Description
2RU FACILITY MONITORING, 24VDC
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
FMS-XXXX-N-24 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Function:Gateway
Modulation or Protocol:BACnetâ„¢, Modbus
Frequency:-
Applications:General Purpose
Interface:RJ45
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
IX20-W0G4
IX20-W0G4
DIGI IX20 WITH WI-FI CAT4 GLB
XPC240300B-02
XPC240300B-02
XPICO 240 802.11 EDGE CONN
AGS100-420
AGS100-420
(AGS) GATEWAY SYSTEM, FANLESS DE
CC1210JKX7R0BB104
CC1210JKX7R0BB104
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210
FMS-XXXX-N-24
FMS-XXXX-N-24
2RU FACILITY MONITORING, 24VDC